Pergola Ve Giyotin Cam Sistemi Mükemmel Uyumu

Pergola ve Giyotin Cam Sistemleri, birbirlerini tamamlayarak harika bir konfor sunan, açık alanlarınızı mevsim şartlarına göre yönetebilmenizi sağlayan sistemlerdir. Tamamen otomatik olan bu sistemlerde isteğe bağlı olarak sabit sistem seçeneğinin de mevcut olması, istenilen ölçülerde ve renklerde üretilebilmesi gibi kolaylıkları ile proje sahibine dilediği iç veya dış mekan düzenleme özgürlüğünü sağlanmaktadır.

İlk olarak bu iki sistemin en büyük avantajı, açık alanlarınızın da dört mevsim kullanımını sağlamasıdır. Böylelikle, yazın sahip olduğunuz yer kullanım konforunu her mevsim yaşayabilmeniz adına; giyotin cam sisteminin ısıcamlı, temperli cam gibi cam seçenekleri sayesinde etraftan gelebilecek soğuğu ve rüzgarı kesecek, pergola sisteminin ise yine ısıcamlı, temperli cam, alüminyum ya da ithal kumaştan üretilmesi sebebi ile yukarıdan gelebilecek yağmur, kar ve soğuğu engellemesi ile yer kullanım verimliliğiniz en yüksek düzeyde olacak olup, dört mevsim konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Sistemlerin diğer bir avantajı ise kullanım kolaylığıdır. Tek bir tuşla, Fransız veya Alman motora sahip olan hem pergola hem de giyotin cam sisteminizin seri bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle ani başlayan yağmur veya rüzgara, keyfinizi etkileyemeden müdahale ederek, etkisini minimuma indirebilirsiniz.

Bir çok avantajının en bariz olanlarından sonuncusu ise istediğiniz renkte ve ölçüde üretim yapabilmemizdir. Konforunuzu önemsediğimiz için biliyoruz ki sizin zevklerinize uygun olmayan tasarım ne kadar rahat olsa da size tam anlamıyla bir konfor sağlayamaz. Bu sebeple fizik kuralları izin verdiği ölçüde, sizin zevkinizi ön planda tutmayı, işimizin bir parçası olarak görmekteyiz.

Sonuç olarak, Yeni nesil bu sistemler size ve çevrenizdekilere, ister evinizin bahçesinde olsun ister kafenizde, restoranınızda, hatta düğün salonunuzda ve bilimum iş yerlerinizde; hem rahatlığı ile fiziksel, hem de modern dizaynı ile zihinsel bir konfor sağlayacaktır.

Paylaş :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Diğer Yazılarımız

© 2021 Nur Grup.Tüm Hakları Saklıdır.